Sára F. Rezková: Lajkni mě!

27. července 2018 v 14:24 |  YA

Sarkasmus a dorty kam se podíváš!

Dandy:

Lajkni mě! vás do sebe vtáhne asi tak na třetím řádku první kapitoly a do konce nepustí. Ester, která celý příběh vypráví, vás to prostě nenechá udělat 😉

Seznámíte se tu s poměrně velkou tlupou různě střelených postav. Tak třeba s Tami, ošetřovatelkou slonů a novou Esteřinou spolubydlící. Až moc hodnou holkou, která zachraňuje všechno živé, takže máš v jednu chvíli v bytě 16 psů… Nebo kachnu… Nebo tak.

Další zajímavou postavou je Esteřin starší brácha Mára. Tedy starší podle ročníku narození, ale víte, jak to s těmi chlapy občas bývá… a jeho malá dcerka Melí, pro kterou by se Ester snad i rozkrájela.

A samozřejmě nesmíme zapomenout na samotnou Ester, která se snaží zvládat chaos vytvářený všemi v okruhu 100 kilometrů. Třeba postarat se o dodání dortů do práce a počítat s tím, že váš bratr (ten nenažranec) vám polovinu z toho sní. Zajistit chod domácnosti a nějak se snažit přehlédnout kachnu ve vaně. Hlídat svojí čtyřletou neteř a nezbláznit se z toho. A když se do toho všeho zamíchá ještě Andy, který už nějaký ten pátek hrdě nosí titul "král českého internetu" (o čemž nemá Ester ani tušení, protože vynález internetu kolem ní proběhl, zanechal odkazy na blogy o pečení a zase zmizel v dál), není o vtipné situace nouze.

Knížka mě do sebe doslova vcucla a dokud jsem jí nepřečetla, nebyla jsem schopná jít spát (Bůh žehnej 24hodinovým pokusům). Je to takový příběh ze života. Nechybí i pár smutných momentů, ale po většinu doby se budete bavit a na spoustě míst budete mít na tváři takový ten směšně přiblblý úsměv, který se vás bude držet i pěknou chvíli po přečtení. Pokud si potřebujete odpočinout, jak jinak než s knížkou v jedné a něčím dobrým v druhé ruce, a chcete se zasmát, pak můžu tuhle knížku vřele doporučit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama