Kdo jsme?

5. června 2018 v 22:04
Knihy jsou super.

Ano, ve škole do nás tlačili Komenského a Němcovou, a dost lidí to odradilo. Ale to neznamená že to luštění písmenek je nuda. A my vás přesvědčíme o tom, že literatura může být dost krutohustá.

U nás najdete návrhy na to, po čem v knihovně sáhnout. Ono i to čtení klasiky nemusí být tak depresivní (pokud nejde o Fausta...fuj...) a taky vám dáme tipy i na cool braky. Krom toho pro vás tvoříme i různá memečka a vtipy, až si budete chtít od těch bichlí oddychnout. Ty najdete na našem facebooku a instagramu.

Pokud se k nám chceš přidat a nejsi úplná lopata, napiš zprávu na náš facebook, něco o sobě a nějakou vzorovou recenzi na cokoliv. Klidně i na to, co už tu máme.


MAYAPopsat sama sebe, popsat sama sebe. Uf, to je velký oříšek. Četli jste Má Lady Jane od tria Hand, Ashton a Meadows? Ne? Tak si ji přečtěte. Je tam taková děsně arogantní přechytračelá holka, která všechny vytáčí. Tak to jsem já. Ne, vážně. Přečtěte si to.
Mezi mé oblíbené autory patří...no je jich asi 30, takže tohle raději vzdám. Kdyžtak mě najdete na facebooku, kde mě můžete patřičně zhejtit.
Co čtu? Všechno - doslova všechno.


KRISTÍNARada cestujem, s čím súvisí aj moja mánia v cudzích jazykoch. Som až chorobne zvedavá a všetci frflú, že priveľa rozprávam. Keď nerozprávam, tak píšem. Ľudia ma znervózňujú, ale je zábava s nimi pracovať. Som niečo medzi cynikom a melancholikom a občas neviem, ktorá stránka prevažuje. Niekedy sa pohádam aj sama so sebou.
Keď som mala trinásť, všetky kamarátky čítali zamilované romány. Ja som čítala Stephena Kinga. Odjakživa som bola náročná, nielen na literatúru a filmy, ale aj na seba. Uznávam originalitu a svojráznosť, lebo tej je v súčasnosti fakt málo. Mám rada príbehy, ktoré sa na nič nehrajú a nesnažia sa ma poučovať.

IZZYKdyž si u něčeho řeknete, že ,,do tohohle by šel jen blázen'', existuje velká šance, že zrovna já bych do toho šla. A ,,to'' může být z tolika kategorií možných zájmů, že nemá cenu počítat. Jsem zkrátka mladá a trochu šílená holka co se pouští do všeho po hlavě a málokdy se zastaví. Ale když už ano, tak čte. Vybírám v knihovně dost často náhodně a od všeho trochu. Jen se snažím to střídat, při třetím YA románu už bývám nevrlá víc, než by bylo záhodno.

ALEXPokud narazíte člověka, který pluje na své vlastní vlně myslí, žije mezi hvězdami nebo sní ve vlastní realitě, s velikou pravděpodobností to budu já. Z té negativnější stránky si mě však můžete představit jako zavrženého knihomola, který by se v nějakém horroru stal první nevinnou obětí.
Ale jinak mám ráda Sci-fi, Fantasy, Young Adult, Comicsy (s tím se musím pochlubit - jsem obrovský Marvel fanoušek!).. Když však zabrousím i do něčeho jiného, většinou si to pořádně užiju!

JANAMáma na mateřské na vlně audioknih - papírové knihy musely na chvíli ustoupit do pozadí před nenechavými ručkami malého Sviště. Jsem fanatická milovnice "severských detektivek", čím více krve, tím spokojenější jsem (každopádně Nesba nemusím). Když v knize není krev, musí tam být alespoň génius formátu Hercule Poirot. Ráda nad knihami uvažuji, takže od vražd si odskakuji k filosofickým tématům. Pokud se skloubí mé dvě životní vášně - knihy a kočky - dokážu hory přenášet, jen abych měla klid na čtení!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama